X
Získejte slevu 100 Kč na váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Balonkové dekorace /

Nafukování balónků

Nafukování balónků héliem v Praze      

Umožněte svým balónkům létat - nafoukněte je heliem

Každý z nás asi zná efekt "létajících balonků". Jediný bezpečný a netoxický plyn, který toto umožní je balonkové helium. Balonkové helium se přepravuje v tlakových lahvích různých velikostech. Na převoz velkých tlakových lahví je potřeba respektovat bezpečnostní předpisy dané směrnicemi pro práci s tlakovými lahvemi.

Nafukování balonků na provozovnách MojeParty.cz v Praze

Omezené množství balonků, které se snadno převezete Vám nafoukneme  heliem na počkání i v našich prodejnách v Praze. V prodejnách si můžete vybrat z velkého množství latexových nebo foliových balonků a případně doplnit svůj nákup o pestrou nabídku party produktů a dekorací. Klasický balonek s heliem Vás vyjde na cca 20,- Kč. Nafouknout heliem si můžete nechat i různé druhy foliových i chodicích balonků, kde se cena řídí katalogovým výběrem

PRODEJNY, KDE NAFUKUJEME BALONKY HELIEM

1 nafukovani balonku praha

 

 • Pod Rapidem 3, Praha 10
 • OTEVŘENO : Po-Pá 10.00-19.00 hod., So 9.00-14.00 hod.
 • Kontakty - 773 670 705 nebo emailem - info@mojeparty.cz

 

 • K Bílému vrchu 3, Praha 9
 • Expresní odběr z hlavní sklad + prodejní showroomu e-shopu www.mojeparty.cz 
 • OTEVŘENO : Po-Pá 10.00-17.00 hod., 
 • Kontakty - 773 670 704 nebo emailem - info@mojeparty.cz
   
 • Prosecká 64, Praha 9
 • Hlavní prodejna e shopu MojeParty.cz - výdejní místo
 • OTEVŘENO : Po-Pá 10.00-19.00 hod., So 9.00-14.00 hod.
 • Kontakty -  222 743 845 nebo emailem - info@mojeparty.cz

 

Odvoz a objednání balonků předem

Nejvýhodněji Vás vyjde, pokud si balonky odvezete sami. Nafouknuté balónky Vám na přání zabalíme do fóliových obalů cca po 8 ks. Balonky si  snadno převezete i v osobním automobilu. A to v kufru nebo na zadní sedačce vozu. U nafukování balónků ve větším počtu než 10 ks, je lépe domluvit se na prodejně na platbě předem a vytvořit si objednávku. Balonky se připraví přesně na čas Vašeho odvozu. Předejdete tak komplikacím s čekáním. Větší množství balónků (od 5o až 100 ks) Vám v rámci Prahy a okolí mohou přivézt nebo na místě nafouknout i naši balonkoví dekoratéři
 

Nafukování balónků heliem pro domácí použití a malé oslavy

Pro domácí použití existují nevratné nádoby s heliem s jednoduchým použitím (balónkové helium MojeParty.cz ). Nevýhodou helia v malých nevratných setech je vyšší cena a omezené množství balonků, které z lahve pro domáci použití nafouknete. Stačí-li Vám menší množství nafouknutých balónků, můžete si zakoupit v našem party shopu nebo v prodejnách v Praze.

 

Nafukování balonků heliem mimo provozovnu

Využít můžete i dekorační servis na nafukování balónků heliem, ale i vzduchem přímo na Vaší akci. Balonky mohou být zajímavou reklamou, využívají se při veletrzích, dětských oslavách, poutích a slavnostech. Balonky netradičně dozdobí Vaše dárky pro oslavence, mohou být zajímavým sdělením a originálním překvapením. Nafukujeme balónky různých barev, tvarů a motivů. Zajistíme Vám potisk balónků logem Vaší společnosti. Naše hostesky mohou být k dispozici po celou dobu Vaší akce a nabízet nafouknuté balónky Vašim zákazníkům.

 

 • Zpracujeme Vám položkovou kalkulaci s ohledem na Vaše přání a možnosti
 • Zadejte si poptávku a ozveme se Vám do 24 hodin
 • Kontaktujte nás ihned telefonicky - 773 670 704  nebo emailem - info@mojeparty.cz
   

Co byste měli vědět o heliu - balonkovém plynu, baloncích a nafukování

Hélium je speciální balónkový plyn, který umožní balónkům létat. Doba vzletu balónko je individuální a zéleží na mnoha faktorech - velikost a kvalita balonku, teplota a tlak vzduchu, klimatizace apod. Většinou však latexový balónek nevydrží létat více než dvanáct hodin. Pokud Vám však ošetříme balónek zevnitř aplikovaným speciálním gelem a nafoukneme héliem, vydrží Vám balónek létat ve vzduchu 2x až 3x delší sobu. S takto ošetřeným balonkem by se nemělo manipulovat cca 30 minut až do úplného zaschnutí. Tenká folie  i při neopatrné manipulaci, např. převoz může být porušena a tím se efekt znehodnotí. Rovněž střídání teplot a rozpínavost helia, může ochrannou gelovou vrstvu porušit. Proto doporučujeme ošetřovat balonky gelem pouze v místě dekorace. V případě vlastního převozu klientem neposkytujeme záruku na takto ošetřené balonky. 

Déle a to až několik dní Vám vydrží létat balonky foliové. Tenká folie zabraňuje úniku helia a efekt létání je dlouhodobější. Foliové balonky se většinou dají i po čase dofukovat.

Balónky vážeme dekoračními stuhami v barvách balónků. balónky používáme pouze z kvalitního latexu. Vzhledem k tomu, že jsme přímými dovozci balónků, může být pro Vás při větším odběru balónků cena velmi příznivá.

Nafukování balónků vzduchem - balónkové girlandy

Balónky lze nafouknout i vzduchem. Takto nafouknutý balónek nelétá a lze jej umístit na balónkovou tyčku nebo dekorovat do balónkových girland a balónkových tematických kompozicích. Balónek nafouknutý vzduchem vydrží i několik týdnů.

 

Balonkový průvodce
Nákupní košík je prázdný